LASER DIODOWY 3D

Laser Aleksandrytowy 3D to najnowsza technologia pozwalająca na depilację wielu typów włosów od tradycyjnie ciemnych,  po rude i jasne. Dzieje się tak, dzięki zastosowaniu w głowicy aż 3 technik laserowych o różnych długościach fal (laser aleksandrytowy 755 nm, laser diodowy 808 nm oraz laser neodymowo-yagowy 1064 nm), co umożliwia dotrzeć do każdego rodzaju włosów.

 

Zabieg jest prawie bezbolesny i można go porównać do malowania po skórze pacjenta głowicą zabiegową.

 

Najlepszym okresem do przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej jest sezon od jesieni do wczesnej wiosny, choć oczywiście, jeśli nie opalamy się i stosujemy kremy z filtrem to również w lecie można wykonywać takie zabiegi.

194323114_1982280731924173_7869819883394

EPILACJA OWŁOSIENIA SHR

 

 

 

Laser SHR jest nowoczesną metodą usuwania owłosienia. Urządzenie łączy w sobie technologię laserową i właściwości pulsującego światła, dzięki czemu działaj również na jasne włosy.
Laser SHR opiera się na technologii światła pulsacyjnego, które transformuje światło UV. Metoda ta polega na delikatnym i stopniowym ogrzewaniu warstw skóry, co prowadzi do dokładniejszego usunięcia włosów. Głowicę zabiegową przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło przez tkanki wiele razy (w ruchu) przy niskim zużyciu energii, ale wysokim poziomie powtarzania (do 10 Hz), powodując zniszczenie mieszka włosowego, ale również blokując zdolność skóry do ich wytwarzania w przyszłości. Zastosowanie chłodzącej końcówki oraz użycie techniki In-Motion powoduje, skrócenie zabiegu oraz pozwala na komfortowe wykonanie zabiegów okolic bardziej wrażliwych.