top of page


OCZYSZCZANIE WODOROWE

Jest to hit ostatniego czasu w dziedzinie Kosmetologii Profesjonalnej. Zabieg łączy oczyszczanie wodorem, peeling wodny oraz infuzję jonową. Polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze, wprowadzając substancje aktywne. Jest to tzw. biolifting. Podczas zabiegu oczyszczania wodorowego wykorzystywane są substancje bakteriobójcze, złuszczające jak również odmładzające i nawilżające.

*Hydropeeling, oczyszcza skórę i złuszcza martwy naskórek.

*Eksfoliacja wykonywana jest pod wysokim ciśnieniem z użyciem opatentowanej mieszanki kwasów, która zapewnia usunięcie martwego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń skóry i udrożnienie kanałów skórnych.

*Dodatkowym efektem jest zmiękczenie skóry.
*Dzięki głowicy podciśnieniowej tlen zostaje wprowadzony do głębszych warstw skóry. Skóra staje się promienna i wygładzona, aktywny tlen działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie, reguluje wydzielanie sebum oraz usprawnia mikrocyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnych i uczestniczy w procesie produkcji włókien kolagenu i elastyny

88357303_1588433894642194_13741968581921
bottom of page