top of page

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Revitalis


 

Każdy z nas marzy, aby dobrze wyglądać i być pięknym... Niestety, zmęczenie, stres, zmiany klimatu, zanieczyszczenie środowiska, upływ czasu powodują, że dzień po dniu Twoja skóra słabnie, traci wigor, naturalny blask.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aktywnych, intensywnie pracujących, zmęczonych trudami dnia codziennego proponuję zabiegi skutecznie walczące z problemami skóry. Aby spełnić oczekiwania klientów ustalam indywidualne zabiegi dostosowane do potrzeb i problemów każdej Pani i Pana.

Mam przyjemność zaprosić Państwa na zabiegi dla ciała i duszy, niezapomniany relaks, wyciszenie i odnowę skóry. Mój gabinet kosmetologiczny powstał z myślą o osobach, które wiedzą jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy dbaniem o urodę i zdrowie, dobrym samopoczuciem a osiągnięciem sukcesu. Dysponuję bogatą ofertą profesjonalnych produktów kosmetycznych.. Wykonuję zabiegi przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, jak i metodami tradycyjnymi. Dzięki użyciu zaawansowanych technik i bardzo wysokiej jakości preparatów i zabiegów jestem w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli.Podczas każdego zabiegu możecie Państwo cieszyć się przyjemnością płynącą z odprężającego masażu, który zapewni dobre samopoczucie.Dodatkowym komfortem jest możliwość otwarcia gabinetu w dogodnych godzinach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.Moje zabiegi pielęgnacyjne pomogą odzyskać Twojej skórze świeżość, blask i uczucie komfortu.Kosmetologia jest moją pasją, moim celem jest wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego serdecznie oferuję szeroki wachlarz zabiegów kosmetologicznych.
Zdrowie i uroda jest wizytówką każdej kobiety, dbajmy o nie, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo, ponieważ piękno jest w każdej z nas. Jestem magistrem kosmetologii, uczestniczę w licznych wykładach oraz szkoleniach więc możesz mi zaufać.

                                                                      mgr Kosmetolog Ewelina Krzos

 

logo podsyłka.png
146149414_1889416581210589_5865669953918
bottom of page