top of page

ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE

​wspomagające terapię skóry głowy i włosów.

 

Jeśli masz okresowe lub przewlekłe nadmierne wypadanie włosów, łojotok skóry głowy, nadmierne przetłuszczanie włosów, łupież suchy lub tłusty, podrażnienia i stany zapalne skóry głowy, łamliwe i kruche, pozbawione blasku włosy……to ten zabieg jest dla Ciebie! Podczas zabiegu przeprowadzana jest diagnoza za pomocą mikrokamery. Przy użyciu grzebienia z elektrostymulacją wprowadzamy odpowiednio dobrane ekstrakty w celu lepszego wchłonięcia preparatu oraz stymulacji mieszków włosowych do wzrostu. Preparaty do profesjonalnych zabiegów i pielęgnacji domowej opracowane we współpracy z prekursorką Trychologii w Polsce Kingą Esterą Jach-Skrzypczak założycielkę Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej (ISAT)

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA SKÓRY GŁOWY

 

Metoda wprowadzania substancji wgłąb skóry za pomocą mikronakłuć dermapenem. Zabieg przeprowadzany w celu wzmocnienia cebulek włosów, poprawa wyglądu włosów oraz uzupełnienie terapii ich wypadania. Wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn na owłosioną skórę głowy ma za zadanie zmniejszyć łojotok i łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem, nadmiernym wypadaniem czy słabymi, kruchymi i wolno rosnącymi włosami. Szybkość otrzymania efektu jest gwarantowana dzięki celowanemu i głębokiemu przenikaniu dużych ilości substancji aktywnych, a więc prosto do miejsca gdzie leży problem – do komórek włosa.

Dzięki celowanemu działaniu komórka włosa dostaje niezbędne składniki aktywne, których potrzebuje, w efekcie wyprodukuje lepszej jakości włos, porost włosów ulegnie przyspieszeniu, a proces wypadania zahamowaniu. Mieszek włosowy zostanie wystymulowany do wyprodukowania możliwie największej ilości zdrowych włosów, zgodnie z tym jak został “zaprogramowany” genetycznie.

W mezoterapii igłowej  wstrzykiwanie substancji leczniczych i regenerujących w okolice miejsca poddawanego leczeniu ma dwojakie działanie:

  • Po pierwsze – miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków. To nie tylko poprawa wyglądu, ale również dbałość o swój organizm.

  • Po drugie – wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji. Wykorzystywane są koktajle lecznicze, będące indywidualnie dobrane przez kosmetologa, mieszanki związków leczniczych, regenerujących i odżywczych.

przetłuszczane,wypadanie,łamliwe włosy,kruche,pozbawione blasku,podrażninia
bottom of page